Kadın cinayeti işleyip 7 yılda tahliye olan erkek, iki kadın daha öldürdü

Karabük merkeze bağlı Yeni Mahalle’de 59 yaşındaki Hasan Küçükyılmaz, 1 yıl önce evlendiği eşi Özlem Küçükyılmaz’ı ve kayınvalidesi Nazife Çetingök’ü kıskançlık bahanesiyle sokakta pompalı tüfekle katletti.

DHA’nın haberine göre ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri Özlem Küçükyılmaz ve Nazife Çetingök olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Küçükyılmaz ve Çetingök’ün bedenleri cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, şüpheli Hasan Küçükyılmaz’ı aynı mahallede Zafer Sokak yakınlarındaki çamlıkta buldu. Küçükyılmaz, polis tarafından yakalanacağını fark edince pompalı tüfekle başına ateş açarak intihar etti.

15 YIL ÖNCE İLK EŞİNİ KATLETMİŞ

Öte yandan Hasan Küçükyılmaz’ın 2008 yılında ilk eşi Nimet Küçükyılmaz’ı da öldürdüğü ve bu sebeple 7 yıl cezaevinde kaldığı öğrenildi. Ayrıca, Özlem Küçükyılmaz’ın geçen hafta eşinden şiddet gördüğü için KADES uygulamasını kullanarak polisten yardım istediği ancak daha sonra şikayetinden vazgeçtiği belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x